پایگاه تحلیلی سیاسی ایل کلهر

اهالی محترم روستای انجیرک

در مورخ 28/11/90 اهالی محترم و شهید پرور روستای انجیرک با تشکیل جلسه ای پرشور و با استقبال گرم حمایت و بیعت صادقانه خود را از حاج علی جلیلیان اعلام نمودند.

+ نوشته شده توسط در جمعه بیست و هشتم بهمن 1390 و ساعت 23:45 | نظر بدهيد

بسم الله الرحمن الرحیم

جمع کثیری از اساتید و دانشجویان دانشگاهای پیام نور ، دانشگاه علمی کاربردی امام رضا(ع) ، دانشگاه آزاد ،آموزشکده فنی حرفه ای و جهاد دانشگاهی با بصیرت وروشنگری حمایت خود را از آقای حاج علی جلیلیان اعلام نمودند.

+ نوشته شده توسط در جمعه بیست و هشتم بهمن 1390 و ساعت 23:37 | نظر بدهيد

ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیرو ما بانفسهم

امروز مردم فهیم وآینده نگر منطقه اهل تسنن

 ریجاب و روستای بان زرده با اتحاد و هماهنگی

جمعی به منظور دستیابی به آینده ای روشن به

استقبال حاج علی جلیلیان آمده و یکدست با عزم

اراده آهنی اعلام کردند که ما میخواهیم سرنوشت

 خود را به سرانجام نیک برسانیم وحاج علی

جلیلیان را دست یاری گر توانمند خود را در این سهم می دانیم

+ نوشته شده توسط در جمعه بیست و هشتم بهمن 1390 و ساعت 23:16 | نظر بدهيد

 

حمایت بازاریان ،ورزشکاران و طایفه بزرگ کندهر از           

حاج علی جلیلیان

همایش بزرگ بازاریان ، ورزشکاران و طایفه بزرگ کندهر و ایل زنگنه واقع در شهرک جهاد  با حضور حاج علی جلیلیان برگزار شد که این همایش جهت حمایت کلیه مردم شریف این طایفه بزرگ و ایل زنگنه و پیمان همبستگی میان خود و کاندیدای محبوبشان که  این تجمع با حضور بیش از ۷۰۰ نفر برگزار گردید.

+ نوشته شده توسط در جمعه بیست و هشتم بهمن 1390 و ساعت 22:11 | نظر بدهيد
بسمه تعالی

در دیداری پر شور و با شکوه با حضور بزرگان و جوانان غیور دهستان حسن اباد و روستاهای تابع و دهستان شیان و روستاییان آن منطقه با حاج علی جلیلیان داشتند حمایت گسترده و یکپارچه خود را اعلام نمودند که این  حرکت در نوع خود بی نظیر بود.

+ نوشته شده توسط در پنجشنبه بیست و هفتم بهمن 1390 و ساعت 22:46 | نظر بدهيد

 دیدار با مردم شهرستانی و ایل چوبین

جلسه ای دراسلام اباد غرب دیدار با مردم غیور ایل چوبین که با استقبال پرشور مردم شهرستانی و ایل محترم چوبین همراه بود این قشر بزرگ با حضور همیشه پر رنگ خود در عرصه انتخابات حمایت قاطع خود را از حاج علی جلیلیان اعلام کردند.

+ نوشته شده توسط در پنجشنبه بیست و هفتم بهمن 1390 و ساعت 22:39 | نظر بدهيد

  جلسه شهرک جهاد با حضور کارمندان

جلسه ای در شهرک جهاد با حضور کارمندان و اقشار مختلف مردمی در ساعت ۸ شب برگزار شد و در این جلسه با پرسش و پاسخ با حاج علی جلیلیان حمایت همه جانبه ی خود را  اعلام کردند.

+ نوشته شده توسط در پنجشنبه بیست و هفتم بهمن 1390 و ساعت 22:29 | نظر بدهيد
 

همایش بزرگ مردمی در شهرک بسیجیان

امروز بعدازظهر در جلسه ای باشکوه با حضور اقشار مختلف مردمی در شهرک بسیجیان اسلام آباد غرب که تمامی مهمانان حاضر با حمایت کامل اتحاد خود را با حاج علی جلیلیان اعلام کردند.

+ نوشته شده توسط در پنجشنبه بیست و هفتم بهمن 1390 و ساعت 22:21 | نظر بدهيد
 

ایل منصوری

امروز۲۶ بهمن ماه در ساعت ۲۰:۳۰ ایل بزرگ منصوری در اسلام آباد غرب در یک نشست بزرگ بطور یک جانبه و گسترده حمایت خود را از حاج علی جلیلیان اعلام کردند و به نوبه خود بی سابقه بود.

+ نوشته شده توسط در چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390 و ساعت 23:10 | نظر بدهيد
روستای گاوروانی

مردم روستای گاوروانی امروز ۲۶ بهمن ماه ر ساعت ۱۸ در جلسه ای بزرگ با حضور بزرگان و جوانان روستا تشکیل شد حمایت همه جانبه خود را از حاج علی جلیلیان اعلام کردند.

+ نوشته شده توسط در چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390 و ساعت 23:6 | نظر بدهيد

بسمی تعالی

امروز ۲۶ بهمن ماه نشستی در حمایت از حاج علی جلیلیان در روستای گردنگاه قوچمی برگزار گردید و مردم این روستا یکپارچه حمایت قاطع خود را از حاج علی جلیلیان اعلام کردند.

+ نوشته شده توسط در چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390 و ساعت 23:2 | نظر بدهيد

جلسه ای بزرگ با حضور حاج علی جلیلیان در قلب سیاه سیاه کلهر بر گزار شد

 امروز عصر جلسه ای بزرگ با حضور بزرگان و جوانان  سیاه سیاه کلهر درروستای زواره کوه  در منزل شخصی آقای جهانگیر رشیدی برگزار شد در این جلسه با شکوه  حاج علی جلیلیان به ایراد سخن در خصوص  اتحاد و یکپارچگی طوایف منطقه برای حضوری گرم و چشمگیر در عرصه انتخابات مجلس آتی پرداخت  که یکی از مباحث مهم وی محکوم کردن نفوذ و دخالت وابسته گان به قدرت و ثروت در امر انتخابات این دوره که باعث نفاق  بین مردم  می شوند بود که در پایان این جلسه همگی  اعلام حمایت را از اینگونه تفکرات  وشخص ایشان  اعلام کردند

 

+ نوشته شده توسط در چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390 و ساعت 21:44 | نظر بدهيد

 

بسمه تعالی

توجه به سوابق درخشان حاج علی جلیلیان تلاش عده ای خاص برای عدم نامزد شدن حاج علی بی اثر ماند و شورای محترم نگهبان امروز صبح صلاحیت این نامزد برجسته را تایید کرد. حاج علی جلیلیان نماینده دادستان کرمانشاه  دردوره قبل انتخابات مجلس با آرای بالا تا  مرز نماینده شدن پیش رفت.این شخصیت که در دوره قبل مورد حمایت مردم روشن فکر اهل حق هم قرار گرقت بود مجددا عده دیگر از سران این مذهب از وی حمایت کرده اند و احتمالا به زودی و رسما از سوی سران اهل حق صلاحیتشان مورد تایید واقع میشود و یکی از محبوب ترین نماینده های این دوره لقب خواهند گرفت

+ نوشته شده توسط در چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390 و ساعت 21:36 | نظر بدهيد

بسمی تعالی

در شب ۲۵ بهمن ماه طی مراسمی باشکوه با حضور تمامی اقشار مردم (از طوایف مختلف) در یکی از محله های اسلام آباد غرب و کانون مداحان اهل بیت  شهر حمایت جمعی خود را از حاج علی جلیلیان اعلام کردند.

+ نوشته شده توسط در چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390 و ساعت 21:8 | نظر بدهيد

بسمی تعالی

در یک گرد همایی با حضور بزرگان ایل زنگنه که در روستایی ری بلگ برگزار شد شرکت کنندگان در مراسم حمایت خود را بطور یک دست و قاطع از حاج علی جلیلیان اعلام کردند. 

+ نوشته شده توسط در چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390 و ساعت 20:57 | نظر بدهيد
+ نوشته شده در  شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۹ساعت 21:16  توسط اسلام آباد دالاهو  |